x

Kategorie

Košík  

produkt (prázdný)

Rohové sedací soupravy kožené!

Zařizujete si obývací pokoj ve vašem domě či bytě? Nebo už interiér vybavený máte, ale rohová sedačka Vám již pomalu dosluhuje a chcete ji nahradit?  Zvažujete pořízení originální rohové sedací soupravy s osobitým designem, která promění váš interiér v unikátní domov? Chcete se doma cítit skvěle a pohodlně a to stejné si přejete pro Vaše návštěvy? Vyberte si rohové sedací soupravy u nás! Poradíme vám zvolit vhodný model rohové kožené sedací soupravy.

Hodí se rohové sedací soupravy pro všechny interiéry?

Představa o krásné nové rohové sedací soupravě ve vašem obývacím pokoji se vám líbí, ale máte možná pochybnosti, jestli se vám taková sedačka do interiéru vejde. Už dávno neplatí, že rohovou sedací soupravu si může dovolit pouze majitel velkých prostor. Pokud si zařizujete byt a zamilovali jste si vzhled kožené rohové sedací soupravy, rozhodně si ji nemusíte odpírat. Rohové sedací soupravy jsou k dostání za velmi příznivé ceny.

Zajímají vás bližší informace o rohových sedacích soupravách? Chcete si je osobně prohlédnout? Kontaktujte nás, volejte 775 738 183!

I menší dům nebo byt si tak můžete zařídit zcela osobitě a podle svého jedinečného stylu, nebo si nechte poradit od nás zdarma. V sortimentu rohových sedacích souprav naleznete zajímavé kousky, které si v mnoha případech můžete namodelovat do různých velikostí a tvarů tím, že jen vyberete vhodné moduly z technického listu a vytvoříte si tak jedinečný typ, který bude přesně pasovat do vašeho obydlí. Co je ještě třeba zohlednit a podle čeho rohovou sedací soupravu vybírat?

Při výběru rohové sedací soupravy zohledněte vzhled a design

Samotný výběr rohové sedací soupravy, ať už kožené nebo látkové, je třeba pečlivě zvážit, protože sedačka bude součástí vašeho bydlení řadu let. Podívejte se na několik tipů a triků, které vám s výběrem rohové sedačky pomohou.

V úvahu je třeba vzít především vzhled a design rohové kožené sedací soupravy. Jakou má mít barvu? Jaký styl požadujete, spíše klasický nebo moderní? Z jakého materiálu má být vaše nová rohová sedací souprava vyrobena, budete na ní spíše sedět, nebo odpočívat v leže? Nebo obojí? Budete ji chtít mít rozkládací na každodenní spaní či jen příležitostně? Potřebujete úložný prostor?

Tipy pro výběr rohové sedací soupravy

  • Barva rohové sedací soupravy: Vzhledem k tomu, že sedačka má výsadní postavení nejen v rámci obývacího pokoje, ale i v celém domě, měla by barevně vynikat. Například pokud máte nábytek tmavší barvy, barvu sedačky volte spíše ve světlejších odstínech a naopak.

Pamatujte také na to, kdo ji bude využívat a jak se dá sedačka čistit.

  • Styl rohové sedací soupravy: Preferujete-li klasičtější vybavení interiéru, vaše látková či kožená rohová sedací souprava může mít klasické tvary, ale moderním kouskem minimalistického vzhledu můžete naopak vytvořit jedinečnou kombinaci, docílit změny vzhledu interiéru
  • Materiál rohové sedací soupravy: Záleží na vašem vkusu, zda upřednostňujete materiál tkaný, nebo přírodní kůži a také na tom, který materiál je vám příjemnější na dotek.

Informace o tom, že kůže studí, není vždy pravdivá, neboť záleží na tom, z jakého zvířete je kůže použita, kde zvíře žilo a hlavně jak je následně zpracována. Proto i ceny kůží mohou být velice rozdílné. Následná údržba je však nezbytná.  Tak jako pečujeme o svou kůži na těle, musíme se starat i o sedací soupravu. Čištění a impregnaci doporučujeme. Prodloužíte tím její živostnost. Pokud máte v rodině malé děti nebo domácí mazlíčky, vybírat můžete také z materiálů, které jsou čistitelné pouze vodou. Ošetřené systémem AQUA CLEAN pod názvem CARABU.

Možností řešení je celá řada. V každém případě vám kvalitní a nadčasový design zaručí, že se vám ani (nejen) kožená rohová sedací souprava nikdy neokouká.

Design našich rohových sedacích souprav

  • mají nadčasový styl a osobitý design za rozumné ceny
  • dodáme vám je na míru přesně podle vašich představ a nároků
  • jsou plně funkční po mnoho let
  • přizpůsobí se vašim nárokům na rozměry – rohovou sedací soupravu si může dovolit i majitel menších prostor
  • jsou k dostání v řadě různých variant – kombinace látek, kůže, luxusní koženky, Carabu
  • můžete vybírat ze široké škály materiálů, barevného provedení, z více než 40-ti barev kůží ve třech tloušťkách
  • rádi vám poradíme s výběrem a to i na objednávku

Uvažujete i nad dalšími možnostmi, jak si zařídit obývací pokoj? K dispozici máme také elegantní a praktické rozkládací sedačky (rozkládací sedací soupravy, sedací soupravy rozkládací).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.